Gemini Park Tychy z amerykańską marką Opublikowano 27 paźdźiernika 2021
Gemini Park Tychy przyciąga duże, międzynarodowe marki. Tylko ostatnie miesiące przyniosły tu aż 7 nowych umów najmu, które w sumie opiewają na blisko 6 tys. m kw. Teraz do tego grona dołącza kolejna nowość. Już niebawem ofertę galerii zasili New Balance.
Znane marki inwestują w Gemini Park Tychy, umacniając pozycję obiektu na regionalnym rynku. Dział leasingu podpisał właśnie kolejną umowę. Już niebawem do grona najemców dołączy New Balance, jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie amerykańskich brandów. Nowy najemca zajmie lokal mający 132 m kw. Otwarcie sklepu zaplanowano na przełom listopada i grudnia br.
 
– Silna pozycja Gemini Park na Śląsku, a także atrakcyjne warunki najmu sprawiają, że centrum handlowe znajduje się dziś na orbicie zainteresowań największych graczy na rynku. Nowi najemcy poszerzają ofertę istniejącego już obiektu, jak również wypełniają tenant-mix powstającej właśnie, nowej części Gemini Park – mówi Joanna Zemczak, Senior Leasing Manager w Gemini Holding.
 
– Tylko w ostatnich czterech miesiącach zawarliśmy aż 7 nowych umów najmu. W efekcie, w ofercie Gemini Park już pojawiły się sklepy m.in. HalfPrice, Action i Media Expert. Nowa część zyskała natomiast anchora w postaci Multikina. Jesień przynosi kontynuację tej dobrej passy, czego najlepszym przykładem jest umowa z New Balance. Najemca ten wzbogaci ofertę galerii aż w 2 segmentach: mody i sportu - dodaje.
 
New Balance to amerykańska marka, jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych. To jednocześnie też największy na świecie producent obuwia, a także odzieży sportowej i lifestylowej dla całej rodziny. W asortymencie sklepu, który pojawi się w Gemini Park, klienci znajdą zarówno obuwie, ubrania, jak i akcesoria. 
 
– New Balance to marka doskonale znana na polskim rynku, jedna z chętniej wybieranych w swoim segmencie. Dlatego jesteśmy pewni, że również na naszym lokalnym rynku odniesie sukces, stając się jedną z ulubionych destynacji zakupowych dla osób ceniących sobie streetwear. Tym bardziej, że jest to pierwszy sklep tego brandu w Tychach – mówi Joanna Zemczak.
 
New Balance będzie 37 marką modową, którą klienci znajdą w Gemini Park Tychy. Już dziś swoje sklepy mają tutaj m.in. H&M, TK Maxxx, New Yorker, Reserved, House, Cropp, Lee/Wrangler/Levi’s, Mohito,  Medicine, Sinsay, CCC czy Deichmann. Nowa marka wzmocni także ofertę sportową, którą tworzą dziś 4 marki, w tym m.in. 4F oraz multibrandy Martes Sport i 50 Style.
 
– Lokalnie dysponujemy dziś jednym z najszerszych tenant-mix’ów, który oparty jest na znanych polskich i międzynarodowych markach sieciowych. To sprawia, że chętnie robią u nas zakupy całe rodziny nie tylko z Tychów, ale i kilkunastu okolicznych miejscowości. Nowe otwarcia, w tym planowany debiut New Balance, umacniają naszą pozycję, jako destynacji zakupowej nr 1 w tej części Śląska – podsumowuje Joanna Zemczak.
 
 
 
źródło: Gemini Park Tychy, Gemini Holding, Guarana PR
 
***
Gemini Park to jedna z najnowocześniejszych galerii handlowych w Polsce i pierwsza tak duża w Tychach.  Na powierzchni 36,6 tys. m kw. znajdziemy blisko 130 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Obiekt położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie uczęszczanej trasy DK1, łączącej m.in. Śląsk z Podbeskidziem, zaledwie 3,5 km od ścisłego centrum miasta. W gronie najemców galerii znajdują się m.in: H&M, TK Maxx, Reserved, Vistula, Wólczanka, Bytom, New Yorker, Cropp, Mohito, Sinsay, House, Kubenz, Quiosque, Big Star, Lavard, Diverse, Medicine, Monnari, Pako Lorente, Szachownica, Calzedonia, Gatta, Orsay, Lee/Wrangler/Levi’s, Apart, W.Kruk, By Dziubeka, Swiss, Time Trend, Yes, CCC, Deichmann, Ochnik, Ryłko, Wittchen, Wojas, Komfort, Komfort Łazienki, Jysk, home&you, Pepco, Homla, Douglas, Endorphine, Hebe, Kontigo, Inglot, Rossmann, Vision Express, Yves Rocher, Ziaja, Empik, Kolporter, Świat Książki, Smyk, Coccodrillo. Usługi w Gemini Park to ponad 30 punktów, m.in. Fabryka Formy, salony Orange, T-Mobile, Play, Plus, Poczta Polska, Maxi ZOO, Tauron, Itaka, Rainbow Tours czy E-Smoking World. Operatorem spożywczym galerii jest Biedronka. W centrum handlowym znajdują się także lokale gastronomiczne m.in. KFC, McDonald's, City Kebab, Mihiderka, Grycan, Lodomania, Olimp i Thai Express. Centrum handlowe nagrodzone The European Property Awards 2018, CEE Retail Awards w kategorii Retail Project-medium, a także Retail Awards 2019. Właścicielem obiektu jest krakowski deweloper Gemini Holding.

 

 

Przypisane branże